بهمن شفیعی - معرفی شخصی و اهداف وب سایت

سایت اینترنتی مهندسی نرم افزار با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه رشته مهندسی نرم افزار،به ارائه اطلاعات مرتبط با دانشجویان رشته نرم افزار کامپیوتر می پردازد

معرفی بهمن شفیعی

مهندسی نرم افزار خوندم و چند سالی هست در زمینه توسعه نرم افزار فعال هستم.

هنرستان درس خوندم. سال ۱۳۸۲ اولین زبان برنامه نویسی که داشتیم QBasic بود و نمره ۱۲ گرفتم (زیر ۱۲ پاس نمیشدیم). زبان برنامه نویسی بعدی که تو مدرسه خوندم پاسکال بود. بعد از اون هم Visual Basic.

تو دوران مدرسه اصلا کدنویسی نکرده بودم و فقط واحدها رو پاس کرده بودم.

سال ۱۳۸۵ دانشکده فنی انقلاب تهران (میدان معلم/یافت آباد) تو مقطع روزانه قبول شدم.

اولین درس برنامه نویسی c++ بود. اولین خط کدهایی که نوشتم همینجا بود. دلیلش هم اتاقی های خوابگاه بودن که خیلی حس رقابت و انگیزه ایجاد میکردن. نمره این درس رو ۱۰ شدم. تنها باری که به خاطر نمره یه درس از زمین به هوا پریدم همین یه بار بود.

بعد از اون واحدهایی که پاس کردم C#، Java, Html, Jsp بود.

پروژه پایانی دانشکده رو هم یه وب سایت برای کانون هواداری استقلال با زبان Asp.net نوشتم.

بعد از کاردانی دوره کارآموزی رو به شرکت همون استادی رفتم که استاد راهنمای پروژه من بود. شرکت داده پردازی تهران. چندماه خیلی خوب رو اونجا داشتم و اولین کدهای واقعی خودم رو اونجا نوشتم و اولین حقوق کاری خودم رو هم همونجا دریافت کردم. :-)

سال ۱۳۸۸ برای تحصیل تو مقطع کارشناسی (روزانه) دانشگاه گلستان رفتم.

سال ۱۳۹۰ رفتم دانشگاه علوم و تحقیقات تهران برای مقطع کارشناسی ارشد. 

۱۳۹۳ درسم تموم شد.

۱۳۹۴ خدمت سربازی رفتم. 

همراه با درسم سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۱ رو تو بخش فروش نرم افزار کار کردم که با وجود غیر مرتبط بودن یکی از مفیدترین دوره های کاری من بود. چون تمرین خیلی خوبی برای مذاکره با مشتری بود.

از ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ هم به صورت Freelance طراحی وب سایت و نرم افزارهای سفارشی انجام میدادم. زبان PHP رو همینجا یاد گرفتم. و کم کم سراغ فریم ورک های Codeigniter و Laravel رفتم. البته هنوز هم در حال استفاده از Laravel هستم.

از سال ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۱  با شرکت دومان سامانه در زمینه توسعه نرم افزار همکاری کردم  و تو این مدت تجارب خیلی خوبی در زمینه Dotnet Core، TypeScript، Git و ... کسب کردم. خروجی کار هم نرم افزار مدیریت درخواست ITSM و نرم افزار حسابداری آنلاین لاندا هست. 

از سال ۱۴۰۱ به بعد هم در حال همکاری با شرکت توسعه سامانه های نرم افرازی نگین (توسن) هستم که در حوزه بانکداری دیجیتال فعالیت میکنه.

معرفی وب سایت

سال ۱۳۹۵ بعد از خدمت سربازی تصمیم گرفتم این وبسایت رو راه اندازی کنم. سایت اینترنتی مهندسی نرم افزار با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه رشته مهندسی نرم افزار، به ارائه اطلاعات و خدمات غیرحضوری تحصیلی مرتبط با دانشجویان رشته نرم افزار کامپیوتر می پردازد. خدمات سایت مشتمل بر ارایه اطلاعات تجربی و علمی در زمینه مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی می باشد.

در دوره جدید فعالیت سایت مدیر، تلاش ما و همکاران بر این است تا با مطالبی جدید، کامل و پشتیبانی قوی به شیوه ای حرفه ای تر در خدمت کاربران خود باشیم. در این راه حمایت و پیشنهادات شما کاربران گرامی نیز نقش مهمی در پیشبرد اهداف سایت و پیشرفت آن خواهد داشت.