انتشار نرم افزار مدیریت مالی و حسابداری آنلاین لاندا

انتشار نرم افزار مدیریت مالی و حسابداری آنلاین لاندا

چرا از نرم افزار آنلاین استفاده کنیم؟

دنیای نرم افزار در مسیر ارائه خدمات در بستر ابری در حرکت است. بسیاری از نرم افزارهای معروف از جمله اکسل، ورد، پخش موزیک و غیره در حال حاضر به صورت ابری نیز ارائه می شوند.

علاوه بر نرم افزار فضاهای ذخیره سازی نیز به سمت ابری شدن در حرکت هستند امروز شما می توانید در تلفن همراه خود با کمترین میزان حافظه بیشترین فضای ذخیره سازی را داشته باشید. دراپ باکس، گوگل درایو، وان درایو و ... به شما بین 5 تا 15 گیگابایت فضای رایگان برای ذخیره سازی می دهند و بعد از آن شما می توانید با پرداخت مبالغ کم فضای بیشتری خریداری کنید.

نرم افزارها هم امروزه به این صورت هستند. یکی از دغدغه های استفاده کنندگان نرم افزاری نگهداری از نرم افزار و اطلاعات است. نرم افزارهای ابری نیازی به نصب و راه اندازی و نگهداری از اطلاعات ندارند.

چند تا از مهمترین مزایای نرم افزارهای تحت وب

نیازی به نصب ندارد

برای استفاده از سرویس های ابری فقط کافی است به درگاه که معمولا از طریق مرورگر و آدرس های اینترنتی در دسترس است متصل شوید. برخی از خدمات رایگان بوده و برای دسترسی به برخی خدمات بایستی اشتراک داشته باشید یا بر حسب استفاده مبلغی را پرداخت کنید.

نگران حفظ بک آپ backup نباشید

در نرم افزارهای معمول همیشه باید از اطلاعات خود بک آپ تهیه کنیم و روی سیستم ذخیره کنیم و حالا مشکل دیگر این است که از خود بک آپ ها هم باید مراقبت کنیم. این بک آپ ها فضای سیستم رو اشغال میکنن و از طرفی اگر برای سیستم اتفاقی بیفته کل این اطلاعات از دست می ره. پس باید روی یک سیستم دیگه هم اطلاعات رو نگهداری کنیم و حالا باید حواسمون پیش دو یا چند تا سیستم باشه.

وقتی از نرم افزار ابری استفاده می کنید کل اطلاعات روی سرورهای ارائه دهنده سرویس نگهداری میشه و در نتیجه مسئولیت کامل نگهداری از اطلاعات به عهده سرویس دهنده است.

نیازی به بروزکردن نرم افزار ندارید

وقتی از نرم افزارهای ابری استفاده می کنیم سرویس دهنده نرم افزار را بروز میکنه و برای همه این بروزرسانی در دسترس است.

صرفه جویی در منابع سیستمی

از اونجایی که اکثر حجم پردازش ها در سرور انجام میشه Ram و Cpu و سایر منابع سخت افزاری و نرم افزاری شما خیلی کم مصرف می شن و سیستم شما کند نمیشه.

در دسترس در هر کجا و در هر زمان

گاهی وقتا نیاز داریم به یک نرم افزار که سر کار ما نصب هست تو منزل دسترسی داشته باشیم و یا در طول سفر کار یک دفعه ای پیش میاد و نمی تونیم برگردیم سر کار تو. 

فقط کافیه به اینترنت دسترسی داشته باشیم و هرجایی که بودیم و در هر ساعتی از شبانه روز کارمون رو جلو ببریم.

این چند مورد از جمله مزیت های نرم افزار های ابری هست. مزایای دیگه ای هم وجود داره که پنهان هستند، مثلا وقتی نرم افزار ابری می خرید دانش اون تکنولوژی رو هم می خرید یعنی دیگه نیازی نیست برای نصب یک نرم افزار ویندوزی شما دانش نصب و پیکربندی دیتابیس Sql Server و IIS داشته باشید یا نیازی نیست برای نصب یک نرم افزار لینوکسی بدونید apache رو چطوری باید پیکربندی کنید و چطوری نیازه بانک اطلاعات رو روی mysql بیارید بالا.

نرم افزار حسابداری آنلاین

همونطور که می دونید یکی از مهمترین مسائل در کسب و کار ها مدیریت مالی و حسابداری اون هست. مجموعه چه بزرگ باشه و چه کوچیک فرقی نمی کنه همیشه نیاز داره بدونه آخر سال چقدر سود داشته و چقدر زیان. باید بدونه از کدام منبع بیشترین درآمد رو داشته، کدوم مشتری بیشترین پرداختی رو داشته، کدوم بخش بیشترین هزینه رو داشته و غیره. حتی اگر یک نفر هم باشیم برای داشتن کسب و کار نیاز به حسابداری داریم. 

اگر تا دیروز توی دفاتر کاغذی اطلاعات رو وارد می کردیم بعدش متوجه شدیم بهتره از اکسل استفاده کنیم، چون علاوه بر اینکه اطلاعات رو میشه راحت تر وارد کرد و حفظ کرد و اگر اشتباهی اطلاعاتی رو وارد کنیم میشه بدون خط خوردگی اون اطلاعات رو ویرایش کرد امکانات محاسباتی و فرمول نویسی هم به ما میده که باعث میشه نیازی به ماشین حساب نداشته باشیم و خطای انسانی رو کمتر می کنه.

بعدها متوجه شدیم اکسل هم پاسخگو نیست و نیاز به نرم افزاری داریم که از تعدادی فرم تشکیل شده باشه و بشه اطلاعات رو به صورت دسته بندی شده و مشخص وارد کرد. مهم تر اینکه درگیر تفکیک بخش ها نباشیم و در خود نرم افزار بخش های مختلف مثل صدور سند، فاکتور و پیش فاکتور، دریافت و پرداخت و غیره مجزا شده باشند. اینجا بود که نرم افزارهای تخصصی حسابداری وارد بازار شدند و خیلی زود جای خالی خودشون رو در بازار پیدا کردند.

اما امروز یه گام جلوتر رفتیم. با همه توضیحاتی که در بالا دادم امروز نیاز به نرم افزارهایی هست که علاوه بر اینکه امکانات کامل نرم افزارهای حسابداری معمول رو فراهم می کنه مزیت های سرویس های ابری رو هم داشته باشه.

حسابداری آنلاین لاندا

بین نرم افزارهای حسابداری آنلاین نرم افزارهای مختلفی رو بررسی کردم( دمو دیدم، سند وارد کردم و نیازهای مختلف خودم رو سعی کردم برآورده کنم) یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری آنلاین که با اون کار کردم نرم افزار حسابداری آنلاین لاندا بود. چند تا از مزایای اصلی که نرم افزار لاندا رو پیشنهاد می کنم:

  • استفاده آسان بدون داشتن اطلاعات زیاد و تخصصی در رابطه با حسابداری
  • سرعت خیلی خوب و مناسب نرم افزار
  • بخش های جامع مثل اسناد حسابداری، صدور فاکتور و پیش فاکتور، دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد
  • گزارش های خیلی خوب و روان که در یک نگاه وضعیت سود و زیان شرکت رو می تونم متوجه بشم

برای استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین لاندا از طریق لینک زیر وارد بشید و ثبت نام کنید. حتما در سال های آینده در رابطه با لاندا بیشتر می شنوید.

نرم افزار حسابداری آنلاین و ابری لاندا

اشتراک گذاری